Informacja dla firm ubiegających się o dofinansowania szkoleń dla piekarzy i cukierników - Kursy i szkolenia dla piekarzy i cukierników
Informacja dla firm ubiegających się o dofinansowania szkoleń dla piekarzy i cukierników

Szanowny PRZEDSIEBIORCO jeśli chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje swoje i swoich pracowników – możesz otrzymać dofinansowanie do naszych szkoleń i kursów z certyfikatem!

Jest wiele projektów dofinansowania szkoleń ze środków UE skierowanych do przedsiębiorców z sektora MMSP.

Jeśli chcesz skorzystać ze szkoleń dofinansowanych, ale nie wiesz, jaki projekt będzie odpowiedni dla Twojej firmy – zgłoś się do nas wypełniając formularz online.

Dowiesz się jakie są źródła dofinansowania, jakie trzeba spełnić warunki oraz o jakie wsparcie możesz się ubiegać. Otrzymasz również kompleksową pomoc w zakresie pozyskania tych funduszy.

Przejdź do strony z formularzem dofinansowania ➜➜➜

Uwaga! Link powyżej zostanie otwarty w nowej zakładce specjalnej strony Szkoły Artystycznej Wiesława Kuci w Lublinie poświęconej dofinansowaniu warsztatów w naszej szkole.

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat