Regulamin sklepu internetowego www.kucia.com.pl - Kursy i szkolenia dla piekarzy i cukierników
Regulamin sklepu internetowego www.kucia.com.pl

Postanowienia ogólne

 1. Zamówienia mogą być przyjmowane przez stronę www.kucia.com.pl bądź też telefonicznie (telefon jest podany na stronie internetowej w zakładce „kontakt”).
 2. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje drogą elektroniczną informację o otrzymaniu przez nas zamówienia.
 3. O wysłaniu towaru klient jest informowany drogą e-mailową.
 4. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o statusie zamówienia.

Dostępność, ceny towarów

 1. Ceny podane na stronie www.kucia.com.pl są cenami brutto (PLN z VAT). Szkoła Artystyczna Wiesław Kucia zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Cena produktu aktualna w momencie złożenia zamówienia jest ceną wiążącą dla obu stron transakcji.
 2. Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 14 dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo anulowania części zamówienia z przyczyn od nas niezależnych.

Formy płatności i wysyłka

 1. Płatność za zamówione towary należy uregulować w momencie otrzymania od nas e-maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia, nie później jednak niż w ciągu 5 dni na rachunek bankowy firmy Szkoła Artystyczna Wiesław Kucia. Brak Płatności w wymienionym czasie spowoduje anulowanie zamówienia.

  Numer konta: 70 1140 2004 0000 3402 7531 1000 (mBank)
  Szkoła Artystyczna Wiesław Kucia
  ul. Dragonów 3/68
  20-554 Lublin

  W tytule płatności należy podać nr zamówienia podany w e-mailu od nas.
 2. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 3. Czas dostarczenia przesyłki wynosi do 48h. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia przesyłek powstałe z przyczyn od nas niezależnych.
 4. Koszt wysyłki pokrywa kupujący.
 5. Koszt przesyłki pozostaje bez zmian niezależnie od ilości zamówionych sztuk.
 6. Przesyłki nadajemy w dniu wpłynięcia należności na konto do godz. 12.00 (od poniedziałku do piątku). Przesyłki, za które należność wpłynie po godz. 12.00 są realizowane następnego dnia roboczego. W sobotę i niedzielę przesyłek nie realizujemy.
 7. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w siedzibie firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu.
 8. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.
 9. Kupujący udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w jego imieniu z dostarczycielem przesyłki, w celu przesłania za jej/jego pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

Zwroty i reklamacje

 1. Klient, który zakupił towar na www.kucia.com.pl zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie praw konsumentów” może zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki, pod warunkiem, że towar nie był używany (brak oznak otwarcia oryginalnego opakowania) i zostanie zwrócony w oryginalnym, fabrycznym opakowaniu. Wcześniej należy nas poinformować o odstąpieniu od umowy oraz planowanym zwrocie.
 2. Zwracany w wyniku odstąpienia od umowy bez podania przyczyny towar należy przesłać na własny koszt w oryginalnym opakowaniu i w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniem na adres do korespondencji.
 3. Wpłata należności za zwrócony towar nastąpi na rachunek bankowy wskazany przez klienta odstępującego od umowy bez podania przyczyny. Po sprawdzeniu odesłanego przedmiotu i w przypadku braku zastrzeżeń należność wpłacamy w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych. Zwrotowi podlega jedynie cena towaru, nie podlega natomiast koszt dostarczenia i zwrócenia towaru.
 4. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 5. Kupujący ma prawo do rezygnacji z udziału w szkoleniu pod warunkiem, że poinformuje sprzedającego o tym fakcie nie później niż 2 tygodnie przed terminem szkolenia. O rezygnacji należy nas powiadomić drogą mailową lub telefoniczną. Wpłata zostanie zwrócona na konto.
 6. W przypadku braku informacji i nie pojawieniu się na szkoleniu pieniądze nie będą zwracane.
 7. Szkoła Artystyczna może odwołać szkolenie bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe

 1. Firma Szkoła Artystyczna Wiesław Kucia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, bądź wprowadzania w nich zmian. Wszystkie zdjęcia produktów w sklepie mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistego wyglądu produktów.
 2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat